Опубліковано: 05.04.2017. Переглядів: 517


Бути чи не бути Громадській раді при Хустському виконавчому комітеті?

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСьогодні, 5 квітня, відбулася спроба провести Установчі збори по формуванню Громадської ради при Хустському виконавчому комітеті. Присутні взяли до уваги звіт ініціативної групи.

Через трьох відсутніх представників інститутів громадянського суспільсва та двох представників, що демонстративно покинули засідання, до голосування по суті так і не приступили.

Як повідомив Дзеркалу Закарпаття учасник зібрання — представник благодійної організації «Благодійний фонд Степана Деркача» — Мирослав Калинич , каменем спотикання стало питання включення до складу Установчих зборів по персоналіях з числа представників ІГС.

У підсумку, присутні не проголосували за чисельний склад Громадської ради при виконавчому комітеті Хустської міської ради, не затвердивши персональний склад Установчих зборів, Положення про Громадську раду та Регламент, не обравши голову Громадської ради. Просто розійшлися… Установчі збори не відбулися.

Підпишіться на «Дзеркало Закарпаття» у соцмережах: Фейсбук та ВК.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...