Опубліковано: 29.03.2017. Переглядів: 4966


У сусідів Закарпаття сталася кривава масова бійка між підлітками із ножами і кастетами (ВІДЕО 18+)

photofacefun_com_1490802707У мережі з’явилося відео, як у Львові озброєні підлітки нібито намагаються зібрати данину з учнів одного з училищ.

Про це повідомляють львівські ЗМІ.

Ролик на сторінці спільноти «Варта 1» у соціальній мережі Facebook опублікувала жителька Львова Уляся Мацура.

За її словами, сутички, одна з яких показана на відео, почали виникати з суботи, 25 березня. Жителі району Левандівка нібито намагаються збирати данину з учнів районних училищ за те, що вони нібито ходять по їхній землі.

«Учні захищаються і не піддаються „бєзпрєдєльній шайці“, і получають. Місцева ж молодь приходить на масові заворушення з кастетами, ножами, навіть із собакою один був (його видно на відео)», – написала Мацура.

Також вона зазначила, що поліція підключилася до вирішення цієї проблеми. Але дівчину більше цікавить те, куди дивляться батьки таких дітей?

«Невже в наш час діти, якщо їх можна так назвати, можуть взагалі про таке подумати. Бо те, що вони таке вже роблять, взагалі не вкладаються в голові. P.S.: Поліція вже почала діяти, але куди ж дивляться батьки?» – написала Мацура.

Підпишіться на «Дзеркало Закарпаття» у соцмережах: Фейсбук та ВК.

 


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...