Опубліковано: 16.02.2017. Переглядів: 26632


Гібридна війна 1939 року

кал1-150x15011

Мирослав Калинич, громадський активіст

Прошу шановних читачів, прочитавши заголовок, не кидатися на мене з нищівною критикою, а згадати, як у 1939 році зникла держава Чехословацька Республіка і порівняти з вищенаведеними п’ятьма ознаками гібридної війни:

1. Гібридну війну не оголошують: це дає змогу країні – агресору маніпулювати міжнародною думкою, а країні, на яку здійснюється агресія , неможливо адекватно реагувати на загрозу, бо юридичної підстави нібито нема ( не оголошено військового стану).

2. Гібридна війна планується під стратегію інформаційної війни, за якою здійснюється побудова такої зомбі – реальності, за якою противника оголошують «нелюдом», «фашистом», приреченим на знищення.

3. Метою гібридної війни є не стільки завоювання як таке, скільки створення хаосу, безперервного конфлікту, постійне генерування провокацій, умов, непридатних для життя, руйнування інфраструктури.

4. Використовуються постановочні воєнні дії, виконувані акторами, призначені для зйомок картинок для показу в зомбі – ЗМІ.

5. Суть гібридної війни – ідентоцид – знищення національно – державної громадянської ідентичності країни – суперника.

img13

А тепер згадайте історію – чіткий поділ на чехів, німців, українців-русинів, проголошення незалежності Словаччини, Карпатської України, – прикордонні бої-провокації польських терористів (уж дуже мріяла тодішня Польща мати спільний кордон з Угорщиною). ДРГ Міклоша Козьми з його «Роньдош гардою», інформаційна плутанина, листівки, що пачками знаходили у вбитих прикордонниками диверсантів, релігійний розбрат, концентраційний табір у Рахові… Нда… історія… Не дай Бог ще одну Мюнхенську конференцію.

Мирослав КАЛИНИЧ


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...