Опубліковано: 30.09.2016. Переглядів: 259


На Закарпатті стартує місячник добровільної здачі зброї

1351074524_zbroyaВласники нелегальної зброї можуть здати її до Головного управління національної поліції, уникнувши кримінальної та адміністративної відповідальності.

З 1 жовтня на Закарпатті, як і в усій державі, стартує місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

Громадяни, які за даний час, добровільно здадуть до Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, не лише уникнуть відповідальності, але й після оформлення відповідних документів отримають можливість зареєструвати її в особисту власність і використовувати на законних підставах.

Нагадаємо, що за нелегальне зберігання зброї закон, зокрема ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Водночас, згідно з ч.3 цієї ж статті ККУ, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Здати нелегальну зброю громадяни можуть в підрозділи дозвільної системиміськ-райвідділів поліції за місцем проживання.

Впродовж місячника у сільській місцевості правоохоронці проводитимуть бесіди з громадянами, які брали участь в АТО на сході держави, мисливцями та іншими потенційними власниками незареєстрованої зброї, повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Підпишіться на «Дзеркало Закарпаття» у соцмережах: Фейсбук та ВК

 


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...