Опубліковано: 30.09.2016. Переглядів: 197


Москаль обмежив проїзд через старовинний міст у Берегові

s419x0-news-1627313127Голова Закарпатської ОДА підписав розпорядження про тимчасове обмеження руху вантажівок мостом через канал Верке в м.Берегово. Унікальний кам’яний арочний міст у Берегові збудований ще в 1870 році, коли основним транспортним засобом були кінні екіпажі.

А зараз через нього за добу проїжджає до 200 вантажних фур, які з боку Мукачева прямують у напрямку КПП «Дяково», що на українсько-румунському кордоні, і в зворотному напрямку. Обстеження технічного стану мосту показало, що через надмірну експлуатацію вантажівками в склепіннях арок з’явилися глибокі поздовжні тріщини. Щоб не допустити руйнування унікальної споруди, необхідно, по-перше, заборонити проїзд через неї автомобілів загальною масою понад 8 тонн, а, по-друге, зробити капітальний ремонт.

Згідно з розпорядженням Г.Москаля, вводиться обмеження проїзду через міст вантажівок загальною масою понад 8 тонн. Відтепер фури будуть рухатися на КПП «Дяково» і в зворотному напрямку через с.Сільце (Іршавський район). Відповідні дорожні знаки та вказівники зі схемою об’їзду встановлять найближчими днями.

Підпишіться на «Дзеркало Закарпаття» у соцмережах: Фейсбук та ВК


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...