Опубліковано: 12.09.2016. Переглядів: 33883


Ужгородець побудував енергозберігаючий будинок. Чи є майбутнє у винаходу? (+ФОТО)

ee29d98-demispherehouseukraine-640x360Мороз, тарифи і рівень життя українців змушує знову повертатися до теми винаходів, що дозволяють економити, але жити при цьому комфортно. Цього разу розглянемо енергозберігаючий будинок жителя обласного центру Закарпаття Валерія Самойлова.

Звідки ідея

Постійні конфлікти і незрозумілі проблеми, які виникають в українському уряді при закупівлі газу, не обіцяють українцям комфортну зиму. Валерій Самойлов не став сподіватися на владу, а вирішив побудувати будинок, який зберігає тепло. Ідея створення будинку, який не зажадає ресурсу безперебійного опалення, у нього виникла давно. Для того щоб втілити цю ідею в життя Валерію знадобилося три роки.

kupolnyi-dom-ukraina

Потрібно сказати, що це не власна розробка закарпатця. Прикладом для нього став досвід американців, які вже давно будують такі будинки. Однак основні поради при зведенні теплозберігаючих куполів, будівельник шукав самостійно. Перш за все він відмовився від квадратних і прямокутних форм.

Головна перевага будинку

Утеплював Валерій свій будинок за допомогою чистої целюлози, а підлога нагрівається від грубки яку топлять дровами. Зима Самойловим тепер не страшна.

ee29d98-demispherehouseukraine-640x360

За словами власника будинку, обігрів такого будинку протягом трьох опалювальних сезонів буде коштувати всього лише дві тисячі гривень. І хоча спочатку сусіди Валерія з подивом дивилися на теплозберігаючий будинок, згодом багато жителів Ужгорода почали цікавитися секретами будівництва. Тепер Валерій Самойлов будує такі будівлі на замовлення. Отже майбутнє у такої будови є.

Будинки, оснащені сонячними батареями, стійкі, комфортні. Завдяки простій і в той самий час унікальній конструкції – функціональні. На відміну від будинку Самойлова, чіткої наріжної форми, мінімум дерева (з нього виконані тільки захисні потужні жалюзі від штормового вітру.

Дзеркало Закарпаття


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...