Опубліковано: 07.09.2016. Переглядів: 413


Закарпатці зняли кліп у «вимираючому» селі з місцевими жителями (ВІДЕО)

yachchchchchchМісцеву школу у селі Кузьмино на Закарпатті закрили кілька років тому. Музиканти гурту «Rock-H», соліст якого родом з цього села, прагнуть зберегти хоча б культурну спадщину, показуючи село у кліпах.

5 вересня мукачівський гурт у «Rock-H» та музикант Віктор Винник презентували новий кліп на авторську пісню «Яворе» у маленькому закарпатському селі Кузьмино.

Більшість із 180 мешканців села — пенсійного віку. Місцеву школу закрили кілька років тому. І поки не почалося економічне відродження, гурт прагне зберегти хоча б культурну спадщину, показуючи село у своїх кліпах.

У цьому відео мешканці Кузьмина вперше побачили село та його околиці з висоти пташиного польоту, а також самих себе в ролі акторів — майже половина кузьминців взяла участь в масових сценах кліпу.

Попри народний текст пісні, музика твору — повністю авторська, її написав лідер гурту, член спілки композиторів України Віктор Янцо. Закарпатський гурт Rock-H (Рокаш) ось уже 8 років популяризує місцеву говірку — «русинську бесіду», і виконує свої пісні цією не усім зрозумілою мовою.

Раніше соліст закарпатського гурту Rock-H Віктор Янцо завітав до студії «Громадського радіо» і розповів,  що слухачі постійно запитують гурт про значення русинських слів, тож музиканти до кожного альбому намагаються робити міні-словник.

Село Кузьмино  розташоване в Мукачівському районі Закарпатської області. Засноване у 1565 році.

Громадське радіо


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...