Опубліковано: 07.09.2016. Переглядів: 191


Верховна Рада офіційно змінила “інвалідів” на “осіб з інвалідністю”

invalid_151Верховна Рада ухвалила зміни до закону “Про ратифікацію Конвенції про права інвалідів і Факультативного протоколу до неї”.

Слово “інваліду Конвенції, ратифікованій у 2009 році, замінили поняттямособа з інвалідністю“, пише Українська правда.

Конвенція про права інвалідів захищає права неповносправних людей, а також заохочує повагу до них.

Вона також визначає, що до осіб з інвалідністю належать люди з фізичними, психічними, інтелектуальними або сенсорними порушеннями, які можуть заважати їхній повній та ефективній участі у житті суспільства нарівні з іншими.

Держави-учасниці Конвенції зобов’язані забезпечувати втілення всіх прав людини й основоположних свобод усіма особами з інвалідністю без будь-якої дискримінації за ознакою неповносправності.

Слово “інвалід” часто також замінюють терміном “людина з обмеженими можливостями“. Коректні терміни послаблюють поділ на “здорових” і “хворих”, не викликаючи додаткових емоцій стосовно різних людей.

7-го вересня в Ріо-де-Жанейро розпочинаються XV літні Паралімпійські ігри. Найближчі 2 тижні спортсмени з обмеженими фізичними можливостями представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях, попри те, що наша команда готувалася до Ігор у дуже складних умовах.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...