Опубліковано: 01.09.2016. Переглядів: 540


Ужгородський суд конфіскував у дохід держави ще один вагон лісу, що прямував з України в ЄС

imagesУжгородський міськрайонний суд розглянув ще один протокол про порушення митних правил, складений Закарпатською митницею щодо експортованого в країни Євросоюзу українського лісу.Цього разу предметом розгляду став залізничний вагон із деревиною, який «Самбірське лісове господарство» (Львівська область) направило в комерційну структуру «FK INVEST KOSICE» (Словаччина).

Згідно з декларацією, у вагоні мали знаходитися 55 тонн колод паливної деревини – граба та бука – непридатні за розміром до розпилювання. Однак при перевірці виявилося, що, по-перше, вага деревини становить на 3,5 тонни менше, ніж заявлено в документах, а, по-друге, колоди бука є насправді не паливною, а технологічною деревиною, яка заборонена на експорт українським законодавством. Більш того, контракт між «FK INVEST KOSICE» та «Самбірським лісовим господарством» вказує, що словацьке підприємство очікує із Самбора не паливну деревину (якою взагалі не займається), а технологічну.

– Це ще один доказ, що під виглядом дров держлісгосп відправляв на експорт технологічну деревину, яка заборонена для експорту й коштує набагато більше, ніж паливна, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль.

На підставі результатів перевірки та висновків експертизи Ужгородський міськрайонний суд визнав Самбірський держлісгосп винним у порушенні митних правил і своєю постановою наклав на підприємство штраф у розмірі 100 відсотків вартості товару. Саму деревину конфісковано в дохід держави.

Адміністративні позови Закарпатської митниці щодо інших вагонів із лісом, які з різних регіонів України прямували в ЄС, але були затриманий на Закарпатті, перебувають на стадії судового розгляду.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...