Опубліковано: 07.06.2016. Переглядів: 1007


«Пока народ безграмотен…»

кал1-150x1501

Мирослав Калинич, громадський активіст

Неможливо переоцінити вплив ЗМІ на розум людей, на їх підсвідомість, адже уявлення про події у світі, про моду, красу, війну та про знаменитостей ми отримуємо, читаючи журнали і газети, дивлячись телепередачі.

ЗМІ вважаються вільними від втручання держави, але на прикладі багатьох країн насам перед України , я бачу, що ЗМІ активно ведуть пропаганду того, що влада вважає прийнятним, що хоче донести до народу.

І якщо політикам ми може вірити чи не вірити, то ЗМІ в більшості випадків віримо, так як вони володіють набором прийомів, переконує нас, що та інформація, що ми отримуємо –б езсумнівно правдива.

Задовго до подій в Криму та Донбасі заполонили ефір фільми про війну – на черзі про катастрофи (торнадо ,смерчі, землетруси та виверження вулканів) та з часом про UFO-палеоконтакти.

Впливати можна навіть через сни. Багатьом снилося, що їх забирають до війська на війну?. Прийде час , і ви ще будете валити уродливі телефонні вишки, а зараз – подалі від цивілізації – поближче до природи. І не забувайте, що всі ми «під ковпаком»!

Мирослав Калинич


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...