Опубліковано: 20.04.2016. Переглядів: 763


В Осої буде пам′ятний знак Потушняку, Злоцькому та Петровцію (ФОТО)

SONY DSC

Михайло Белень і Василь Турянин під час зустрічі з головою Іршавської райради

В Іршавській районній раді відбулася зустріч відомого закарпатського скульптора Михайла Беленя з очільником ради Віктором Симканинцем, на якій було порушено питання про надання дозволу щодо розміщення на території Осійської ЗОШ І-ІІІ ступенів малих архітектурних споруд. Йдеться про встановлення видатним діячам історії, науки і культури Феодосію Злоцькому (1846-1926), Федору Потушняку (1910-1960) та Івану Петровцію (1945-2016) пам′ятного знаку  «Троє з Осою».

Як поінформував редакцію «Дзеркала Закарпаття» головний спеціаліст Іршавської райдержадміністрації Василь Турянин, Михайло Белень висловив готовність взяти на себе фінансування пам′ятного знаку відомим осійчанам, які своєю творчістю прославили не лише Іршавщину, але й Срібну Землю. У свою чергу, за місцевою владою, залишиться подбати про три камені (основу пам′ятника)  і благоустрій навколо.

SONY DSC

Слід зазначити, що ще при житті Івану Петровцію, одному із «Трьох з Осою», вдалося видати однойменну книжку (Ужгород, 2010 р.), в якій (в тому числі й фототипним методом.- Ред.) було репрезентовано дещо із творчості відомих земляків-літераторів. Тож пам′ятний знак на території Осійської одинадцятирічки стане логічним у плані увічнення їх великих імен.

До слова, цьогоріч повинно вирішитися й питання про присвоєння сільській школі імені Федора Потушняка. Є сподівання, що і цю подію, і відкриття пам′ятного знаку урочисто відзначать в один день.

ршгегш 001

Дзеркало Закарпаття

 


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


3 thoughts on “В Осої буде пам′ятний знак Потушняку, Злоцькому та Петровцію (ФОТО)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...