Опубліковано: 19.04.2016. Переглядів: 880


Ставлення до удачі через позитивні емоції

кал1-150x1501

Мирослав Калинич, громадський активіст

Запитайте у самих себе — чи зустрічали ви коли-небудь заможну людину, яка звинувачувала би у власних невдачах державну систему? Або бізнесмена, який би заздалегідь прогнозував своєму бізнесу тотальний період невдач, і тому заморожував би всі операції — не тому, що він має на руках грамотний прогноз, а просто так, як ми з вами звикли, заздалегідь сподіваючись на негативний результат?

Чому ми самі програмуємо себе на невдачу? Адже давно відомий психологічний феномен свідчить про зворотний ефект — строго спланована мета, що спирається на оптимістичне і сильне бажання, завжди досяжна! Чому одні люди, підійшовши до вітрини з дорогими автомобілями, сумно зітхають, і відразу ставлять непереборний бар’єр, кажучи собі — ці машини не для мене! А інші, розуміючи, що зараз така покупка їм недоступна, починають вибудовувати чіткий план дій, планомірно прагнути до досягнення заповітної мети, відкладаючи засоби і заробляючи, де це тільки можливо? І саме вони, в кінцевому підсумку, їздять на автомобілі своєї мрії, і саме з цієї категорії людей надалі виходять спроможні і упевнені у власних силах люди.

Ще одна цікава деталь, що впливає на позитивне і негативне ставлення до життя , яку ніяк не можна сплутати з явищем, яке ми розглядали вище. Це явище психологи іменують «Локус контролю». Говорячи простою і доступною мовою, це сфера, до якої людина звертається, стикаючись з проблемами — чи звинувачує він в цьому зовнішні обставини, або шукає причину того, що сталося в собі.

Так от, люди, що лають уряд і що звинувачують нещасну долю і своїх близьких у власних невдачах, НІКОЛИ не досягають фінансового успіху! Тільки ті, хто здатний зрозуміти, що причиною невдачі у кожному конкретному випадку є тільки він сам, і завжди є шлях, пішовши по якому можна все це змінити, отримують довгождану нагороду.

Дуже складно пояснити секрет успіху, але завжди потрібно пам’ятати, що наш незламний оптимізм і адекватна оцінка власних сил і можливостей — прямий шлях до багатства і слави. Закінчуйте зі слізним песимізмом, не дозволяйте жаліти себе нікому, і в тому числі, собі самому. Завжди знайте, що будь-яка, найдорожча річ на землі, створена саме для вас! І якщо ви чогось хочете, при позитивному погляді на життя, ви завжди це отримуєте — такий закон природи — перемагає оптиміст і сміливий трудоголік! Зарахувати себе до категорії успішних людей, і тим самим, ви зробите диво — станете одним з них у реальному житті!

Мирослав Калинич


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...