Опубліковано: 18.03.2016. Переглядів: 1007


Депутати, місцеве саморядування та громадські обговорення…

кал

Мирослав Калинич, громадський активіст

На ІІІ –му засіданні І сесії Хустської міської ради VІІ скликання, 26 листопада 2015 року, був затверджений Регламент роботи Хустської міської ради VІІ скликання, який розроблений на основі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та визначає основні засади, принципи і правила діяльності міської ради та її органів.

Звучить красиво, правда?

Йдемо далі: з розділу 4 п.4.10 дізнаємося, що з метою забезпечення громадського обговорення та внесення можливих пропозицій, проекти рішень Ради підлягають оприлюдненню не підніше як за 20 (!) робочих днів до дати їх розгляду на черговій сесії Ради. Хтось десь з пересічних громадян за 20 днів до сесії бачив хоч один проект рішення?

Вказані проекти рішень підлягають обовязковому (!) розміщенню на офіційному веб-порталі Хустської міської ради, а також (!) публікації в газеті «Вісник Хустщини» або інших друкованих засобах масової інформації, та можуть бути оприлюденні на телебачені та радіо. Похвально! Хтось читав оприлюдені проекти рішень Ради?  Тим паче за 20 днів?

А що ж наші, ваші депутати? Депутати працюють в комісіях. На вищезгаданому засіданні було затверджене положення про постійні депутатські комісїї Хустської міської ради, з розділу ІІІ пункту 24 ми дізнаємося, що постійні комісії міської ради інформують про свою діяльність через засоби масової інформації.

Якщо одна з соціальних мереж є «засобом масової інформації», то так, там інколи можна побачити фото народних обранців. Хоча, про депутата серед простих людей можна почути лише в контексті фрази «ко в тя депутат?»  і «кулько платит?».

Звичайно, є в нас і хороші депутати, і сама громадськість. Слід зазначити — заради справедливості, не цікавиться роботою місцевого саморядування, але ж, вельмишановні депутати, якщо вже приняли Регламент, що визначає принципи і правила діяльності міської ради та її органів, то, будь ласка, постарайтеся їх дотримуватись…

Мирослав Калинич


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...