Опубліковано: 29.09.2015. Переглядів: 1547


За що в зоні АТО вбили офіцера Романа Галаса? (ВІДЕО)

12033041_937867022966418_7733111016079285342_n23 вересня до Ужгорода прибули дружина та мати вбитого високопоставленими контрабандистами командира мотопіхотного взводу 16-го батальйону Романа Галаса. Вони зустрілися з журналістом Павлом Федакою, який розслідує обставин вбивства та військовим комісаром Ужгородського ОМВК Миколою Журавльовим, до мобільної групи якого в зоні АТО входив старший лейтенант Роман Галас.

Роман Галас приймав участь у затриманні вантажівки з борошном, в якій було знайдено 48 мільйонів гривень.

Наступного дня в блінджажі військовослужбовців знайшли записку: “Ви мали їхати звіси на іномарках, а поїдете ногами вперед”.

Раніше Павло Федака в мережі Фейсбук повідомив:

«14-літня Майя Галас, донька вбитого високопоставленими контрабандистами командира мотопіхотного взводу 16-го батальйону Романа Галаса, підтвердила мої слова про погрози воїну зі сторони представників спецслужб: ” Тато мамі за 2 дні казав: “Якщо вночі не вб”ють сепари , то вдень свої…..” І мама щогодини йому дзвонила”.

Офіційна версія загибелі, що Роман навмисно підірвав себе гранатою.

Ці покодидьки не тільки вбили бойового офіцера, але ще й вирішили посмертно зганьбити його честь перед рідними та близькими. Я пообіцяв Майї не залишити її родину на самоті з проблемою і відновити добре ім”я її батька.

Друзі, порадьте, що робити у цій ситуації бо Порошенко глухий і сліпий з приводу таких питань.

Нагаю, що раніше з цього приводу я писав наступне:

Виродки з найвищих ешелонів влади вбивають бійців, які борються з контрабандою.

Вчора українські ЗМІ повідомили про розстріл мобільної групи по боротьбі з контрабандою в секторі А та загибелі двох військовослужбовців ЗСУ, в тому числі, бійця з позивним Ендрю. Юрій Касьянов заявив, що замовники вбивства сидять в штабі сектору та в Генеральному штабі.

8 серпня, на лінії зіткнення поблизу Артемівська (сектор С)загинув від вибуху гранати в бліндажі командир 3 мотопіхотного взводу 16-го окремого мотопіхотного батальйону Роман Галас, який напередодні мав конфлікт з високопоставленими офіцерами зі спецслужб та отримав погрози через принципову позицію у боротьбі з контрабандними грузами. Колеги Романа вважають його загибель вбиством. Справу спустили на гальмах.

Після цього, 16 бату наказали зняти блокпости і не заважати руху транспорту».

галас

галас2

галас3

галас4

галас5

Трибуна


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...