Опубліковано: 20.07.2015. Переглядів: 1226


Навідавшись у Воловець, посол Чехії потрапив на весільну церемонію «атошника» (ФОТО)

posol15Надзвичайний повноважний посол Чеської Республіки в Україні Іван Почух з дружиною пані Мартіною цими днями завітав до Волівця. Це вже його другий приїзд на Верховину.

Цього разу разом із представниками місцевої влади Іван Почух побував у дитячому садочку №2, капітальний ремонт якого спільно профінансують Україна та Чехія, розповіли у Воловецькій селищній раді.

Гості також побували у місцях встановлення інформаційних стендів, які стосуються фінансованого урядом Чехії проекту з маркування туристичних шляхів на Закарпатті, зокрема відрогами та хребтом полонини Боржава в околицях селища. На жаль, через несприятливу погоду довелося відмінити запланований у рамках візиту туристичний похід одним із таких маршрутів.

Та найцікавіше для Івана Почуха, напевно, відбулося у РАЦСі, який розташовується в адміністративній будівлі селищної ради — тут він став учасником урочистої реєстрації шлюбу бійця АТО Сергія Кочана та Олени Кашперської. Пан посол привітав молодят та побажав їм кохання і миру. Пізніше виявилося, що саме в цей день Почухи брали свій шлюб і, випадково потрапивши на таку ж урочистість, були приємно вражені, повважали це добрим знаком. Вони, до речі, щиро захоплювалися весільним вбранням наречених — вишиванками.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...