Опубліковано: 06.07.2015. Переглядів: 971


Офіційні курси валют станом на 6 червня

завантаження (3)Валюта дещо здорожчала на «чорному» ринку, а українці стали більше економити.

КУРСИ ВАЛЮТ Національний банк встановив такі курси валют. Ціна на долар складає 21,1 грн, євро коштує 23,32 грн. На «чорному» ринку валюта трохи здорожчала. Відтак, за долар там просять від 23,5 грн, ціна на євро стартує від 25,61 грн.

ЦІНИ НА БЕНЗИН Літр бензину категорії А-95 в середньому по Україні коштує 20,83 грн. Залежно від заправок ціна на це пальне коливається від 19,4 до 22,5 грн. За літр дизельного палива водіям доведеться заплатити в середньому 19,99 грн. Газ для автівок коштує 8,15 грн.

АМКУ ПЕРЕВІРИТЬ ЦІНИ НА МОЛОКО Антимонопольний комітет України перевірить ціни на молоко – відповідну заяву зробив у своєму Twitter міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко. Раніше посадовець вже повідомляв, що відомство має намір залучити АМКУ до перевірки обґрунтованості підвищення роздрібних цін на молоко, адже роздрібні ціни на цю продукцію за останні три місяці зросли на 45%, оптові – на 21%. Коли ж саме Антимонопольний комітет почне перевірку, міністр так і не повідомив.

НА ЧОМУ ЕКОНОМЛЯТЬ УКРАЇНЦІ Українці стали більше економити– такі результати досліджень оприлюднила TNS. Більше за все економлять на відпустках. На другому місці – витрати, пов’язані з транспортом та обслуговуванням автомобілів. На третьому місці в рейтингу економії – витрати на побутову техніку. А от менш за все українці економлять на харчуванні, медикаментах та оплаті комунальних послуг. Що ж стосується накопичення коштів, 57% опитаних вважають, що наразі не найкращий час для того, щоб відкладати гроші.
Джерело


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...