Опубліковано: 05.07.2015. Переглядів: 1441


СБУ затримала двох інформаторів «ЛНР»

Служба безпеки України затримала поблизу Сєверодонецька двох інформаторів терористів, які збирали інформацію про місця розташування та переміщення українських військ.

Про це у вівторок повідомили в прес-центрі СБ України.

«Служба безпеки України затримала 29-річного мешканця Сєверодонецька, який збирав інформацію про місця розташування, переміщення українських військ та інші відомості для терористів», — йдеться в повідомленні.

Відмічається, що до звільнення Сєверодонецька зловмисник у складі незаконних збройних формувань так званого «ЛНР» також брав участь у бойових діях проти сил Антитерористичної операції, постачав спільникам зброю.

Проти затриманого розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Поблизу Сєверодонецька нейтралізовано ще одну інформаторку терористів. В прес-центрі СБУ повідомили, що місцева мешканка підтримувала зв’язок з терористами із загону Дрьомова, від яких отримувала завдання зі збору інформації про місця дислокації Збройних сил та Національної гвардії України. Зібрані дані поплічниця бойовиків передавала мобільним зв’язком.

Зловмисниці оголошено підозру за ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Укрінформ


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...