Опубліковано: 29.08.2013. Переглядів: 362


Закарпаття підтримує президентські ініціативи для модернізації освіти на всіх рівнях

P0302127-У цьому запевнив заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації, член президії політради Закарпатської обласної організації Партії регіонів Іван Качур.

-   Наразі наша область готова до початку нового навчального року. І садочки, і школи, і вищі навчальні заклади провели чималу роботу. І, що особливо важливо, робота ця велася уже з акцентом на подальшу модернізацію та реформування освітньої галузі в усіх напрямках. Саме таку мету перед нами, як керівниками, поставив Президент та почесний голова Партії регіонів Віктор Янукович. Тому приємно зараз підводити хоча б попередні підсумки і бачити перші результати цієї роботи. Мова про кабінети, про які я згадував на вчорашньому брифінгу, про інтерактивні комплекси, підручники, яких у цьому році в країні видано на понад 240 млн гривень,  про спортивний інвентар та спортивні майданчики, які ми не припиняємо будувати і зараз. Власне, робота не припиняється і, повторюсь, триватиме і протягом навчального року. Ясна річ, перед нами стоїть ще чимало завдань, які необхідно виконати. І хоч зробити це буде нелегко, влада докладе усіх зусиль, щоб у майбутньому освітня галузь на Закарпатті була прикладом для усієї країни.

Прес-служба Закарпатської обласної організації Партії регіонів


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...