Опубліковано: 09.12.2014. Переглядів: 608


Правоохоронці Хустщини протидіють дитячій злочинності (ФОТО)

PM145image001У Хусті за «круглим столом» обговорювали днями питання профілактики правопорушень серед дітей, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

На базі Хустської районної державної адміністрації з ініціативи Хустського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася днями міжвідомча нарада з питань профілактики правопорушень серед дітей, що виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, а також профілактики злочинності та попередження негативних явищ в підлітковому середовищі.

У заході взяли участь й представники відділення кримінальної міліції у справах дітей та відділення дільничних інспекторів Хустського міськвідділу міліції.

Учасники зустрічі обговорювали питання правопорушень та злочинності в районі у 2014 році серед неповнолітніх та проведення профілактичної роботи з попередження негативних явищ у дитячому середовищі.

На території Хустського району функціонують 4 прийомні сімї: у Н.Селищі, Сокирниці, Велятині та Яблунівці. Також на території селища Вишково функціонує будинок сімейного типу.

— Дільничні інспектори міліції систематично здійснюють спільні перевірки з працівниками служби у справах дітей Хустської райдержадміністрації та працівниками Хустського центру соціальних служб для сім′ї та молоді. Цьогоріч батьки прийомних сімей до адміністративної відповідальності не притягались, — коментує начальник сектору дільничних інспекторів міліції Хустського МВ УМВС Василь Сливка.

За підсумками «круглого столу» внесено пропозиції до плану заходів із профілактики вчинення правопорушень та злочинів неповнолітніми, негативних явищ у дитячому середовищі на 2015 рік.

Агнеса Куртяк, Хустський МВ УМВС


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...