Опубліковано: 02.10.2014. Переглядів: 1492


Балога “обламав” зуби об закарпатського прокурора

сидорчук1До виборів парламенту відставки прокурора Закарпатської області Олега Сидорчука не буде, про це “Трибуну” інформують джерала в прокуратурі Закарпатської області.

Після повернення з Києва Олег Сидорчук був присутнім на сьогоднішній  сесії Закарпатської облради, на зауваження журналіста, що приємно бачити прокурора на місці він весело розсміявся.

Намагання прокурора Закарпатської області бути лояльним до клану Балог обернулося тим, що родина вирішила змінити Сидорчука на зовсім ручну і передбачувану креатуру. На цей раз не вийшло, Генпрокурор Віталій Ярема не має претезій до роботи закарпатської прокуратури.

Після цього прокурор Олег Сидорчук став жорсткішим у певних питаннях, зокрема, вчора прокуратура спрямувала матеріали до суду по перестрілці під УСБУ в Закарпатській області. Якщо раніше прокурори, на прохання представників Балог, намагалися спустити справу на гальмах то зараз справа кваліфікується за рядом статей, що відносяться до важких злочинів, в тому числі за ст. 348 КК України Посягання на життя працівника правоохоронного органу.

Раніше “Трибуна” повідомляла, що на прокурора Закарпатської області Олега Сидорчука здійснюється тиск з метою змусити його добровільно написати заяву на звільнення. Прокурору пропонують посаду в іншій області, інакше  погрожують підставити, оприлюднивши деякі факти, що компрометують його.

Як відомо, посада прокурора Закарпатської області була віддана угрупуванню Балог в обмін на забезпечення результату на виборах “Блоку Порошенка”. Олег Сидорчук же є креатурою ВО “Свобода”.

За “шкіру” ще не вбитого медведя вже почалася боротьба в стані родини Балог. Так, Віктор Балога бачив майбутнім прокурором області близького йому Олега Ціцака, який є помічником нардепа Балоги, а раніше очолював Департамент кадрової роботи МНС, яке в часи Януковича очолював Віктор Іванович.

Голова облради Іван Балога та Василь Петьовка проштовхують на прокурорську посаду колишнього прокурора Мукачева Руслана Біловара.

Молодші брати виявилися кмітливішими за брата Віктора і прибрали з шляху Олега Ціцака, якого в нетверезому вигляді затримали громадські активісти.

Так що, наймовірніше, посаду  прокурора Закарпатської області обійме Руслан Біловар.

Трибуна


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...