Опубліковано: 15.09.2014. Переглядів: 2937


Досьє на в.о. губернатора Закарпаття Василя Губаля

1353328978_gubalКажуть, людина – найдосконаліше творіння Бога на Землі. І це правда, тому що саме людина наділена найбільшим Божим даром – інтелектом, має талант та вміє думати. Їй притаманні такі моральні цінності, як чесність, гідність, справедливість, доброзичливість, повага… Але водночас стверджують: найогидніша істота на Землі – також людина. Брехня, підлість, лицемірство, підступність, здирництво, боягузтво, честолюбивість, гординя – всі ці та інші риси притаманні лише людині. Чому так? Можливо, тому, що світ облаштований як єдність і боротьба протилежностей, а суть єства кожного з нас – «білий і чорний». Ангели? Чи, може, жити у прислужництві, брехні, підлості, злі, ніж відстоювати честь, гідність, правду? Хочеться розібратись.

 То хто ж він – в.о губернатора Закарпаття Василь Губаль? Найдосконаліше творіння Бога, чи, може, прислужник грішного Ангела? Судіть самі.

Міф перший: досягнення району за час керівництва райрадою п. Губалем

Василь Іванович часто любить розповідати про свої ділові якості, досягнення району за час його головування (аж два роки). Прикладом може послужити звіт колишнього голови Хустської райради, опублікований в газеті «Вісник Хустщини» за 31.12.2011 р. Читаємо: за 8 проведених сесій прийнято 329 рішень, відбулося 11 засідань президії районної ради, активна робота депутатських комісій. А де ж конкретна інформація про створені нові робочі місця, відкриті підприємства, освоєні виробництва тощо?

Міф другий: увесь Хустський район — Народна Партія, все, що зроблено в районі – завдяки голові районної ради

Саме такі твердження бачимо на сторінках газети «Нарцисова долина» за 23 грудня 2011 р. Судячи зі звіту голови Хустської районної організації Народної Партії Губаля, за ініціативи фракції НП, голови райради за 2011 р. зроблено немало. Зокрема здано в експлуатацію Драгівський дитячий навчальний заклад (?!), підвідний газопровід високого тиску від села Золотарево до Драгова з присілками Кічерели та Становець (?!). Після довготривалої перерви відновили роботу спортивні зали у Боронявському, Олександрівському, Кошелівському навчальних закладах (?!). Відкрито стоматологічний кабінет у Драгівській ЗОШ І-ІІІ ст. (?!), профінансовано і завершено ремонт їдальні у Рокосівській ЗОШ І-ІІІ ст., реконструйовано об’єкти закладів культури у селах Липча, Стеблівка, Горінчево (?!).

При підтримці голови і депутатів-народників районної і сільських рад проведено капремонт даху Поточанської ЗОШ-ДНЗ, розпочато роботу по капремонту Забрідського ДНЗ та однієї з груп Стеблівського ДНЗ, організовано співпрацю із сміттєпереробною австрійсько-угорською фірмою «АВЕ», тобто, «Все навколо – все моє».

Можливо, лише з «Нарцисової долини» жителі села Яблунівка дізналися, що «народники» Вишкова допомогли їм будувати дитячий садок. Думаємо, що мешканці вищеназваних сіл не відають і не знають, що отримані блага – це «заслуга» лише «народників» і особисто Василя Івановича.

Напрошується запитання – яка ж роль інших фракцій районної та обласної адміністрацій, зрештою, сільських територіальних громад? Їх просто не існує. І жодного слова про те, що завдячуючи саме Губалю в селах Іза, Горінчево не запрацювали дитячі садочки, у с. Крива не почала оновлюватися школа, а кошти, виділені для цього, отримали інші райони. Прикладом піклування голови райради за розвиток духовності у районі може слугувати районна дитяча бібліотека, яка за його старання «перекочувала» у підвали районної ради. Воістину, «все найкраще – дітям!» Перелік можна продовжити.

Заради об’єктивності скажемо: єдине, що добре виходить у Василя Івановича – приписувати собі чужі заслуги, саджати дерева та роздавати подарунки, куплені за чужі гроші.

Міф третій: «чесний бізнес»

Пан Губаль – приватний підприємець. У нашій країні нині іде процес нагромадження первісного капіталу. У всьому світі він супроводжується злочинними діями. Не є винятком і Україна, в т.ч. і в.о. голови Закарпатської ОДА. Ще у 1999-2000 рр. він відкриває у смт. Воловець фірму «Інтеркарпати», яка скуповує деревину у місцевого держлісгоспу. Для ведення успішного бізнесу налагоджує контакти із представниками злочинного світу, зокрема Бряником Михайлом Івановичем, уродженцем смт. Воловець, 1970 р.н., який займався вимаганням (рекетом). Даний громадянин тривалий час знаходився у міждержавному розшуку за скоєні злочинні діяння. Зрештою, був затриманий і ув’язнений. В.Губаль, який у злочинних колах отримав прізвисько «Бандюк», не полишив друга, возив йому передачі («ГРЕВ») в Ужгородське СІЗО. Однак, ні отримані «чесним» шляхом великі гроші, ні зв’язки зі злочинними елементами не допомогли Губалю. На сьогодні фірма «Інтеркарпати» – банкрут, все її майно арештоване, так як взяті у банку кредити не були погашені.

Проте Василь Іванович багатовекторний підприємець. У с. Нижнє Селище він має ще й пекарню, зареєстровану на зятя. Дуже вдало скористався своєю посадою, почавши завозити хліб у освітні навчальні заклади району. Останні події свідчать, що апетит у голови райради великий. Очевидно, йому уже замало бізнесу на освітянському хлібі, пора зайнятися й будівельним. Мета (гроші), як казали древні, виправдовує засоби. І при чому тут сьома заповідь Божа: «не кради», коли мова йде про власні статки.

Міф четвертий: Василь Іванович — великий «правдолюбець»

Вірніше, майстер інтриги і цинізму. Для нього нічого не вартує оббрехати, звинуватити у не вчинених злочинах чи поступках, підставити будь-кого. Дивуєшся, звідки у такої маленької людини стільки злості? І до чого тут восьма заповідь Божа, яка гласить: «не свідчи неправдиво на ближнього свого». Звинувачуючи інших у нечесності, голова не гребує різними методами задля досягнення власної вигоди. Треба скликати сесію і протягнути неправомірне рішення – будь-ласка, прикупити чи залякати депутатів – прошу дуже. Кого пряником, кого батогом схиляє собі до прислужництва. Шкода тільки, що наші депутати не можуть розібратись де зерно, а де полова. І служать, опускаючи голови, не думаючи про те, що сказана нині напівправда, мовчазна згода, завтра обернеться кривдою, бідою. Яскравим прикладом майстерності інтриги є «чергова» сесія Хустської райради 26 березня 2012 року, а вершиною цинізму «кидок» голови райдержадміністрації Ф.Ф.Турчина. О часи, о звичаї!

Міф п’ятий: так звані принциповість і патріотизм

Пан Губаль вважає себе «великим патріотом» Хустщини, наголошуючи, що справжні керівники району можуть виростати лише у Липовці і Н.Селищі. Улюблений вислів його – «Йдемо до влади». Настав час запитати, як прийшов до влади сам Губаль, хто був його покровителем?

Спочатку Медведчук, потім Балога, згодом Святиня, за ним Литвин і знову Балога. Таких називають «тушками», зрадниками і зневажають. Так це принциповість чи прислужництво? Все ж останнє!

Міф шостий: «високоморальність»

Може, Василь Іванович високоморальна людина? Хотілось би вірити, проте… Слухами земля повниться. Виявляється, п. Губаль на Воловеччині не тільки підприємницькою діяльністю займався, а й перелюбством. Нехтуючи шостою заповіддю Божою «не чини перелюбу», церковною клятвою дружині, любив порозважатись із представницями прекрасної половини: Риблянко О., дівчиною на прізвисько «Миленька»… До речі, з останньою «дорозважався» до автомобільної аварії (2001 р.). Розбитий автомобіль коханцеві довелося продати, а дівчина певний час перебувала на лікуванні. Але чого у молодості не буває. Може тепер, маючи високу посаду, ставши дідусем, зв’язків, які б порочили п. Губаля, немає? Якби ж то! Його новою пасією стала директор Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Ж.М. Кажуть, для неї він готовий «перлину з дна моря дістати», «вирвати» чи купити високу посаду (любов сліпа), втручатися у роботу прокуратури чи міліції (кримінальна справа за №4117311) та ще багато чого. Прикро, що жінка, яка пережила велику трагедію, знайшла утіху, «влізши» у чужу сім’ю.

Ось така історія в.о. губернатора. І на завершення. Шановні, ознайомившись з публікацією, судіть чи розмірковуйте самі: Губаль В.І – найдосконаліше творіння Бога на Землі, яким він себе бачить, чи прислужник грішного Ангела, про що свідчать його вчинки.

Ігор Васильцюн


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


2 thoughts on “Досьє на в.о. губернатора Закарпаття Василя Губаля

  1. читач

    Мда це ж треба так!Можливо совість типер у Василя удкриєся!Хоч він сяку історію прийме за політику)

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...