Опубліковано: 08.08.2013. Переглядів: 647


«Стоп Цензурі!» — за єдиного кандидата від опозиції

000-60Борці за свободу та незалежність слова в Україні своїми ганебними вчинками доводять, наскільки «незалежними» вони є насправді.

Рух «Стоп Цензурі!» славиться тим, що при будь-якому керівництві країни його члени зі шкіри лізуть та кричать про утиски, цензуру, «джунсу», «чорний піар» і, при цьому, завжди винна влада… Ця схема дозволяє керівникам та найбільш розкрученим журналістам тримати марку бунтарства та доїти гроші з опозиційних політиків.

З року в рік, від одного керівника країни до іншого, ситуація повторюється. Цього разу «Стоп Цензурі!» на свою сторону все ж залучив «альфа-кріль» країни Арсеній Яценюк. Скільки і кому саме він заплатив, достеменно невідомо, але ширяться чутки, що загальна сума «спонсорської допомоги» «стопцензурщикам» сягає 5 мільйонів доларів. Цього виявилось достатньо, аби рух почав виступати за необхідність висунення від опозиції єдиного кандидата на президентських виборах у 2015 році саме в особі Яценюка.

Звісно, прямого піару Сєні ресурсами руху не буде, куплені журналісти наполягатимуть, що особа єдиного кандидата не принципова, головне, щоб людина була достойна. При цьому, кращі борці з «джинсою» активно займуться справою іміджу Тягнибока та Кличка у зрозумілому з контексту напрямку.

Тягнибок невдовзі постане як неофашистський фанатик, по суті він ним і є, але тепер про це заговорить ще й «Стоп Цензурі!». А Кличко звісно – бандит та рекетир з 90-х, який загрався у політичні амбіції та перетягує усю опозиційну ковдру на себе, що невдовзі призведе до абсолютної поразки спортсмена.

Єдине, що «Стоп Цензурі!» писатиме про Сєню – це те, що Петрович не повинен чекати на гіпотетичний вихід Тимошенко, а брати нарешті керівництво опозицією у свої мужні та патріотичні рученята лапки.

От така у нас в країні боротьба з «джинсою»…От таке нутро журналістики, об’єднаної під промовистим гаслом «Стоп цензурі!».


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...