Опубліковано: 07.08.2013. Переглядів: 768


Унікальний компромат на «юного» лідера «УДАРу» в руках майстра «протестів» на замовлення

1375307998-14-002Відомий боксер та політик Віталій Кличко останнім часом починає розуміти, що політика може зіграти з ним злий жарт. Причиною цього є занепокоєння лідера «УДАРу» численними публікаціями, які викривають як його особисте минуле з «буремних 90-х», так і його оточення.

Своїми переживаннями В.Кличко поділився з іншим вихідцем з «90-х» В.Ковальчуком, який досить оперативно встановив, що публікації про Кличка штампує «професійний протестувальник» – керівник громадської організації «Спільна справа» О.Данилюк.

Недовго думаючи, два «ударівці» вирішили діяти щодо до кривдника старими перевіреними методами – тиск, залякування, погрози.

Сам Данилюк виявився не з лякливих та дав зрозуміти бійцям Кличка, що якщо він їх ще раз побачить на своєму горизонті – відповість не те що адекватно, а так, що політична кар’єра Кличка дуже стрімко завершиться великим фіаско.

Як запевнив Данилюк, він спершу оприлюднить наявні у нього копії матеріалів МВС, зібрані за часів рекитирського минулого братів-боксерів, а потім надішле ці ж матеріали до усіх телеканалів та викладе у Інтернеті.

А для того, щоб до чемпіона краще дійшло, Данилюк навів деякі факти про участь братів у підпалах, побиттях та називав факти з їх кар’єри в банді Рибки та Бакая. При цьому, у Данилюка наявні не тільки письмові матеріали, які в принципі можна й оскаржити, а й фото та відеодокази щодо Кличків.

Така позиція та обізнаність Данилюка, ще більше занепокоїла лідера «УДАРУ», що змусить його замість силового методу впливу викупити усі матеріали ц лідера «Спільної справи». Інше питання, чкільки запросить за мовчанку сам Данилюк, відомий своїми «протестами» на замовлення.

Джерело


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “Унікальний компромат на «юного» лідера «УДАРу» в руках майстра «протестів» на замовлення

 1. Василь Забродський

  Відкритий лист

  Голові представництва ЄС в Україні
  Яну Томбінському

  Шановний пане Томбінський!

  Звертаюсь до Вас як до представника Євросоюзу з проханням захистити право на приватну власність, якого мене позбавила влада в особі депутата Верховної Ради України, заступника голови партії «Батьківщина» Андрія Пишного.
  Протягом останніх 15 років я обіймаю посаду генерального директора ТОВ ТРК «ТВА» — регіонального телеканалу у м. Чернівці, який є одним з перших комерційних телеканалів на Україні. Вісім років тому я і А.Пишний стали власниками цього телеканалу. Одразу після обрання його до Верховної Ради України у 2012 році, мій колишній партнер фактично обікрав мене, незаконним рішенням звільнивши з займаної посади, а згодом – і перерозподіливши частки власності в компанії на користь своєї дружини Людмили Пишної. Отримавши депутатську недоторканість та безмежні владні повноваження, А.Пишний шляхом погроз та тиску намагається впливати навіть на судові інстанції. На сьогоднішній день у судах різних рівнів знаходиться близько десятка справ. За період цього конфлікту було відкрито більше 20 кримінальних проваджень. Я намагаюся в законний спосіб відстояти свої права власності і право на працю. Але рядовий громадянин у нашій державі, навіть якщо це і Заслужений журналіст України, не в змозі боротися із системою, якщо в руках у влади – всесильний депутатський мандат.
  Після невдалої спроби перепродати вкрадений телеканал, А.Пишний і його команда своїм непрофесіоналізмом ведуть ТВА до повного знищення, при цьому прикриваються псевдо-опозиційністю та пояснюють усі свої невдачі в професійній сфері тим, що влада ніби то прагне затулити рота незалежній телекомпанії. З метою приховати по суті грабіжництво, нардеп А.Пишний списує нинішню складну ситуацію, в якій опинився телеканал, (а продовження ліцензії на мовлення ТВА сьогодні під великим питанням), на стосунки влади й опозиції.
  Дотримання права на приватну власність є однією з ознак демократичної держави. Поки що я доводжу своє право в судах, однак прошу звернути увагу на безчинства, які чинить народний депутат, розмахуючи своїм мандатом та прикриваючи свої незаконні дії опозиційною боротьбою з владою.

  З повагою,
  Заслужений журналіст України,
  генеральний директор ТОВ ТРК «ТВА»,
  Василь Забродський

  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...