Опубліковано: 31.07.2013. Переглядів: 570


Балога признався, що вважає Путіна своїм батьком

s419x0-news-1321110258Юрій Хрипта: Доброго дня, шановні читачі. Ті з Вас, хто періодично читає проЄЦовські видання, систематично можуть бачити недалекість висловів та думок головного ЄЦівця — Балоги.

Сьогодні я ще раз покажу Вам його недалекість та політичну безграмотність. Нещодавно підзвітні Балозі ЗМІ опублікували його «черговий» Фейсбуківський ПЕРЛ, в якому він, мабуть підсвідомо, назвав Путіна батьком. Наведу Вам цитату цієї «промови»:

«Тому вважаю що в питаннях, які стосуються захисту держави, честі і гідності нашого народу, не повинно бути пихатості і поділу на владу і опозицію. Якщо гуртом і батька легше бити, то так і слід діяти, а вже потім розбиратися всередині, хто з нас був правий, а хто – ні.»

Таким чином, Балога підсвідомо (або як кажуть психологи — по Фрейду), вважає Путіна — батьком, мудрішим, вищестоящим.

Цікаво було б почути коментар практикуючого і політично не заангажованого психолога, проте на мою думку, такі цитати можуть переконливо свідчити про певну неповноцінність Балоги, як політика чи керівника. З великою ймовірністю, Балога, підсвідомо пишучи такі речі, сам вважає себе холопом «батька».

І в такому ракурсі, ця цитата вже набуває зовсім іншого Характеру — Характеру «моськи», котра гавкає на слона.

Голос Карпат


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...