Опубліковано: 06.04.2021. Переглядів: 51


Українцям перестануть приносити пенсії: подробиці

Українським пенсіонерам після 1-го вересня 2021-го перестануть приносити пенсії «Укрпоштою». Замість цього необхідно відкрити банківський рахунок, або ж це зробить замість одержувача Пенсійний фонд.

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів №277.

Як пояснює Судово-юридична газетаадресна доставка пенсій та інших соціальних виплат залишається тільки для 4-х таких категорій громадян:

-людей з інвалідністю I групи,

-осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійного стороннього догляду,

-осіб, які досягли 80-річного віку,

-одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги з догляду.

Відповідно, всі інші громадяни України – одержувачі пенсій та соціальних виплат, для того щоб мати можливість своєчасного отримання належної їм виплати, будуть зобов’язані відкрити рахунок в уповноваженій банківській установі. Відкрити банківський рахунок для отримання пенсії громадяни зможуть також до 1-го вересня 2021 року.

Очевидно, постанова стала відповіддю на намір «Укрпошти» підвищити плату за доставку пенсій та інших соціальних виплат з 1-го квітня 2021 року. Заяву про підвищення тарифів розміщено на офіційному інтернет-порталі національного поштового оператора «Укрпошта».

Послуги з доставки пенсій та соціальних виплат національний поштовий оператор здійснював безконкурентно, маючи монопольне становище на ринку таких послуг. Підвищення тарифів збільшувало б фінансове навантаження на державу. Відповідно, уряд, не бажаючи «йти на поводу» в монополіста, розробив і буде впроваджувати комплекс заходів щодо виправлення ситуації шляхом запровадження принципів вільної конкуренції на ринку доставки пенсій та інших соціальних виплат.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...