Опубліковано: 08.03.2021. Переглядів: 61


Чотири знаки зодіаку, яких чекає удача з 8 березня

На тижні з 8 до 14 березня чотирьом знакам зодіаку таланитиме набагато більше, ніж іншим – Водолії у ці дні навіть можуть кардинально змінити життя, а Близнюки отримати підвищення.

Тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка розповіла OBOZREVATEL, до кого ще повернеться фортуна цього тижня.

Овен

Відкриваются хороші можливості проявити свою керівну роль і показати свої управлінські компетенції. Вас, так би мовити, «проситимуть на царство», пропонуватимуть очолити якийсь проєкт чи колектив, посісти провідні позиції.

Близнюки

Підвищення не за горами – у вас з’являється нова цікава робота, чи нові виклики, які ви з радістю приймаєте. І хай це будуть досить непрості завдання, але тим приємніше буде здолати ці недосяжні вершини.

Лев

Надихати людей на подвиги теж треба вміти. І у вас це зараз дуже добре виходитиме – ви почуватиметесь запальним трибуном, який веде людей у битву, і за вами йде і вас усіляко підтримує зачарований народ, якому дуже потрібні саме ці слова та ваш приклад.

Водолій

Одночасно будете святкувати завершальну фазу дуже важливого життєвого етапу і початок нового життя. І все це відбувається на тлі вашого піднесення і навіть відчуття щастя та ейфорії від усіх тих можливостей, що перед вами відкриваються.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...