Опубліковано: 07.03.2021. Переглядів: 53


З опівночі на Закарпатті запроваджується «червоний» рівень епіднебезпеки

У Закарпатській області ввели «червоний» рівень епіднебезпеки через поширення коронавірусу.

Напередодні місцева влада ухвалила рішення про посилення карантинних обмежень.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) на позачерговому засіданні в суботу, 6 березня, ухвалила рішення про запровадження «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у своєму Telegram-каналі.

«Червоний» рівень епіднебезпеки запроваджується на Закарпатті з опівночі 8 березня. Під час нього діятимуть відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Напередодні регіональна комісія з питань ТЕБ та НС у Закарпатській області ухвалила рішення про впровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на територіях населених пунктів області, де склалася неблагополучна епідемічна ситуація через COVID-19.

Запровадження «червоного» рівня епіднебезпеки передбачає, серед іншого, зміну графіків руху регулярних та нерегулярних перевезень міжобласного сполучення, а також заборону посадки і висадки пасажирів на рейсах міжобласного сполучення.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...