Опубліковано: 07.03.2021. Переглядів: 63


Впізнали за волоссям: розповіли про постраждалу українку в ДТП у Польщі

Аби знайти жінку, обдзвонювали всі лікарні й розсилали фото.

Імовірною постраждалою в ДТП, яка сталася з автобусом у Польщі, є мешканка Кам’янця-Подільського Анастасія Кочеткова. Що ім’я жінки є в переліку тих, хто придбав квитки на цей рейс, родині підтвердили у консульстві.

Про це розповіла її колега Альбіна Гуменюк, пише «Суспільне».

«Вона (Анастасія Кочеткова. — Gazeta.ua) 5-го увечері сіла в автобус. Подзвонила мамі, це була 23:00. І це був останній раз, коли вона була на зв’язку. Учора Іра дзвонить і каже, що Настя давно мала приїхати, але її немає. Телефон поза межами доступу. Ми почали шукати. Додзвонились до консула, підтвердили, що вона у переліку тих, хто придбав квиток на цей автобус. Але він сказав, що всіх розвезли по різних лікарнях», — сказала Гуменюк.

За її словами, аби знайти жінку, обдзвонювали всі лікарні й розсилали фото. У лікарні Перемишля санітар сказав, що впізнав.

«Сказав, що вона перебинтована. Впізнав її за волоссям і конституцією тіла. Водночас від консула надійшла інформація, що впізнали попередньо, що це Настя в реанімації. Зараз він подзвонив, сказав, що всі документи зібрали для її мами. Вона об 11:20 від мене виїхала, очікуємо, що на 18:00-19:00 (7 березня. — Gazeta.ua) буде у шпиталі. Під супроводом поліцейських вона має зайти, бо там є 3 дівчинки. Всі у різному стані й не в дуже хорошому», — додала Гуменюк.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...