Опубліковано: 07.03.2021. Переглядів: 56


Людей, які добиралися з Києва в регіони «червоної» зони, висадили з поїзда у Львові

Люди, які добиралися у ніч з 6 на 7 березня зі столиці в регіони «червоної» зони — на Франківщину та Буковину, мусили з дітьми мерзнути на львівському вокзалі.

Як повідомили пасажири цього потяга, їх висадили з вагона у Львові о п’ятій годині ранку з обіцянками, що організують їм пересадку на інший потяг. Проте цього не зробили, а людей залишили напризволяще.

Чернівчанин Олександр виїхав цим потягом з Києва ввечері 6 березня, а прибути мав до свого рідного міста вранці 7 березня.

Натомість чоловік разом із десятком інших пасажирів дві години просидів на львівському вокзалі.

«В „Укрзалізниці“ обіцяли, що обмеження не стосуватимуться пасажирів, чиї рейси розпочнуться о 00:00 7 березня і завершаться вже під час дії обмежень. Тому я спокійно чекав на потяг. І тут раптом вже під час посадки провідники повідомили нам, що о 5-ій ранку нас у Львові пересадять на інший потяг. Але запевнили, що все буде нормально, і ми зможемо добратися до пунктів призначення», — розповів Олександр.

Однак, коли пасажири вранці вийшли на львівському вокзалі, виявилося, що їх не збираються пересаджувати.

«Коли ми виходили з потяга, нам сказали: підходьте до начальника вокзалу, він вас має пересадити. Мовляв, нас буде чекати одеський потяг. Коли ж підійшли до начальника, він заявив, що немає ніяких потягів і ніхто нікого не буде пересаджувати», — додає чернівчанин.

Люди були розгублені — що ж робити? Ранок, нічого не їде. На щастя, поблизу був автовокзал, тож через онлайн-платформу BlaBlaCar вдалося знайти автобус «Кишинів-Ковель».

«Зараз уже все добре. Але неприємно. Хоч би відразу попередили, що не довезуть, то думали би якийсь інший варіант, щоби напряму доїхати. А то незручно о 5-ій ранку шукати, чим добиратися. Казали, що будуть якісь кошти повертати. За квиток з Києва до Чернівців заплатив 728,32 гривні. Але ж не питання у коштах», — зауважує Олександр.

Чернівчанка Юлія їхала цим потягом із 9-річним хлопчиком з інвалідністю. Каже, що поїздка перетворилася на справжню муку. Перед цим вони подолали важку дорогу з Харкова — їхали туди на лікування. А через цю ситуацію ще мусили мерзнути дві години на вокзалі.

«Дитина злякалася і тягнула мене в кожен автобус або потяг. Так ми прочекали на вокзалі дві години, намерзлися, бо вітер холодний. Можна було легко застудитися. Раніше, коли їхали в період дії „червоної зони“, то нас хоча би до Новоселиці підвозили. А тут до останнього ніхто нічого не повідомляв. Хоч би на вокзалі в Києві оголосили, що така ситуація», — обурена чернівчанка.

ВЗ


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...