Опубліковано: 05.03.2021. Переглядів: 55


Чоловік повернув сумку з пенсіями, яку загубила листоноша

В одному з сіл Верхньорогачицької територіальної громади на Херсонщині листоноша загубила сумку із майже 30 тис. грн пенсійних виплат.

Жінка точно не знала, чи загубила маленьку сумку з грошима, чи її непомітно витягнули з великої сумки, де знаходились газети й листи.

З’ясувалося, гроші знайшов місцевий мешканець. Спочатку вирішив залишити собі. А коли дізнався, кому вони призначалися – повернув. Про це повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

«Листоноша була у розпачі, адже того дня не могла видати людям пенсії. Працівники поліції майже похвилинно встановили всі місця, де була жінка, опитали жителів населеного пункту. Поштар пояснила, що маленька сумка з грошима могла випасти з її великої сумки, коли вона на вулиці перед будинком діставала кореспонденцію. Правоохоронці ретельно оглянули вулицю, опитали її мешканців, але грошей ніхто не знаходив. Дехто з жителів згадали, що у проміжок часу, коли поштар розносила кошти, бачили в селі немісцевий автомобіль. Встановили його власника, який виявився жителем сусіднього села», — розповіли в поліції.

Чоловік розповів, що їхав на авто і звернув увагу на сумку, яка лежала біля дороги. Коли побачив всередині кошти, вирішив забрати собі. За його словами, він не знав, що це пенсійні виплати.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...