Опубліковано: 04.03.2021. Переглядів: 130


Учительку застукали у спальні з 13-річним учнем

В Австралії 13-річний хлопець подав до суду на свою колишню вчительку. Він звинувачує її у розбещенні та вимагає компенсацію у розмірі 1 млн австралійських доларівповідомляє Daily Mail.

Юнак потрапив до престижної школи-інтернату у Квінсленді.

Він не одразу зміг адаптуватися, адже навчальний заклад був великий, а учнів змушували дотримуватися багатьох правил. 20-річна вчителька вирішила допомогти хлопцю освоїтися.

Вона приділяла учню багато увагу та підвозила його додому. За словами адвоката, безневинні торкання переросли в поцілунки, а потім оральний секс і статеві акти. Батьки помічали, як вчителька торкається до їхнього сина, коли їздили на спортивні заходи в школу.

Мати хлопчика зазначила на суді, що одного разу вчителька напросилася до підлітка в гості, щоб перевірити домашню базу навчання хлопця. Тоді їй це здалося дивним, але погодилась, адже зраділа увазі до сина. Дівчина прийшла одягнена «як підліток».

Наступного дня мати побачила їх у піжамах у спальні на одному ліжку, учителька одяглася і поїхала. Батьки почали бити на сполох, коли знайшли у хлопця записки від неї. У листах вона писала про кохання до підлітка і цитувала відверті рядки з пісень групи Savage Garden і співачки Селін Діон.

Записки батьки показали в школі, після чого вчительку усунули від роботи, а стосунки з хлопцем завершилися.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...