Опубліковано: 03.03.2021. Переглядів: 67


Нове отруєння школярок: шпиталізували дівчат, які випили 115 таблеток парацетамолу на двох

Перша постраждала, 11-річна учениця ліцею імені Д. Бахматюка, випила 45 таблеток парацетамолу. Інша, 12-річна школярка з ліцею №10 отруїлася 70 таблетками того ж препарату. Про отруєння дівчат повідомили на оперативній нараді у міського голови Андрія Найди, пише “Варта 1“.

Сам очільник Калуша підозрює, що школярки “повелися” виклик у TikTok.

Про смертельний челендж у цій соцмережі заговорили після того, як 16 лютого через надмірну дозу випитих спазмолітиків померла восьмикласниця у Боярці. Іншу учасницю “флешмобу” врятували медики. За версією поліції, напитися пігулок дівчат підштовхнуло відео в “Тік-Тоці”.

Наступного дня аналогічний випадок стався в Умані. Дві восьмикласниці наковтались «Дротаверину» в приміщенні школи й потрапили до лікарні.

У Калуші учениця ліцею імені Д. Бахматюка випила надмірну дозу парацетамолу ще раніше – 8 лютого. Про це повідомила начальниця дитячої лікарні Ольга Герасимчук. Наразі її вже виписали з лікарні. Інша школярка, яка навчається в ліцеї №10, була госпіталізована 27 лютого, після того, як випила 70 таблеток. Її стан тепер задовільний, але вона ще перебуває на лікуванні.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...