Опубліковано: 03.03.2021. Переглядів: 71


«Червону» зону карантину ввели в трьох областях України: всі обмеження

Із середи, 3 березня, три області в Україні перебувають у «червоній» зоні карантину: Житомирська, Івано-Франківська і Чернівецька.

Які обмеження діють у цих регіонах, читайте в публікації OBOZREVATEL.

Житомирська область

Із 3 березня в регіоні заборонено:

-робота кафе і ресторанів (крім доставки і на винос);

-робота непродовольчих ринків та магазинів;

-робота ТРЦ, кінотеатрів, театрів і спортзалів;

-школи переходять на дистанційне навчання, за винятком дитсадків і 1-4 класів шкіл;

-заборонено всі масові заходи.

Раніше голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко сказав, що в регіоні за останні чотири тижні втричі збільшилася кількість хворих.

Івано-Франківська область

В Івано-Франківську спостерігається критична ситуація з COVID-19. У місті лікарні, які беруть хворих на коронавірус, переповнені й пацієнти лежать у коридорах. Жорсткі карантинні заходи ввели терміном з 26 лютого до 12 березня.

До того ж через посилені карантинні обмеження на Івано-Франківщині «Укрзалізниця» припинить курсування поїздів у регіоні. Водночас у компанії пояснили, як українці зможуть виїхати з області. Також припинено маршрути автобусного та авіаційного сполучення. Міський громадський транспорт працює в режимі спецперепусток.

Крім того, на в’їздах-виїздах в область встановлено КПП, на яких перевіряють температуру.

Також діють обмеження, що вводяться в «червоній» зоні: заборона на масові заходи і заборонена робота закладів харчування. Школи перейшли на «дистанційку», дитсадки закриті.

Зазначимо, що раніше на Прикарпатті люди перекрили дорогу, вимагаючи скасувати карантин.

Чернівецька область

У Чернівецькій області з 1 березня через поширення COVID-19 ввели «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Жорсткі обмеження триватимуть щонайменше до 10 березня.

Школи перевели на дистанційний режим, працюють тільки дитячі сади. У регіоні, як і на Прикарпатті та Житомирщині, заборонено роботу кафе, магазинів, ринків тощо.

Раніше OBOZREVATEL докладно писав про ситуацію з COVID-19 в регіоні: лікарні серйозно завантажені, не вистачає кисню для пацієнтів і лікарів.

Вінницька область

У Вінницькій області з 3 березня діють обмеження «помаранчевої» зони карантину. Через COVID-19 школи перевели на дистанційне навчання.

У лікарнях заборонено планові операції і госпіталізації, консультування поліклінік державних і комунальних медустанов, крім дозволених у встановленому порядку.

У закладах харчування і громадському транспорті посилили перевірки дотримання карантинних заходів.

Додамо, що станом на 2 березня, 9 областей перебували в зоні ризику і переведені в «помаранчеву» зону: Вінницька, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Рівненська та Тернопільська області.

Як повідомлялося раніше, в Україні уряд повернувся до адаптивного карантину і розподілу регіонів країни на зони. Також до 30 квітня 2021 року продовжили режим надзвичайної ситуації.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...