Опубліковано: 03.03.2021. Переглядів: 47


На 83% заповнене ковідне відділення в обласній клінічній лікарні в Ужгороді (ВІДЕО)

150 людей перебувають на лікуванні від ускладнень COVID-19 у Закарпатській обласній лікарні. Вільних ліжок там залишилось 30, — повідомив директор медзакладу Юрій Яцина.

Сьогодні госпіталізували 10 пацієнтів, а 117 хворих потребують кисневої підтримки.

Іван Керецман працює в екстреній медичній допомозі на Великоберезнянщині. Медик розповів: «Сюди привезли хворого на COVID-19 з Березнянщини. Перед цим була ще одна машина звідти, теж саме. У тяжкому стані привезли під киснем. Машина укомплектована повністю, вся апаратура, все є».

Фельдшер бригади Павло Дранчак розповідає: їхня зміна триває 24 години. «Більшість такі люди пенсійного віку в яких є супутні захворювання: цукровий діабет тощо. – Скільки на день так їздите? – Ну, буває від 2 до 10 разів. Залежно, коли який спалах є хвороби. Сьогодні з Березного. Просто буває госпіталізуємо в обласну лікарню, а буває, що у Сваляву чи Воловець», — розповів Павло Дранчак.

В обласній клінічній лікарні облаштовані 180 ліжок для хворих з ускладненнями COVID-19. Ковідне відділення розгорнули на базі хірургічного.

Директор обласної клінічної лікарні Юрій Яцина говорить: «Ми зараз очікуємо ще 6 людей з Перечина, тому що там теж якийсь спалах. 2 людей з Березного та з Ужгорода поступило десь 4. Це сьогодні до обіду. Ми вчора приймали хворих до 1 ночі. Лишилося в нас вільних ліжок біля 25. На жаль, кисневозалежних уже обмаль».

За словами Юрія Яцини, наразі 117 пацієнтів із COVID-19 потребують кисневої підтримки.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...