Опубліковано: 02.03.2021. Переглядів: 64


Чоловік біля школи намагався викрасти першокласницю

Вранці, 2 березня, біля школи №82 на вул. Шафарика у Львові невідомий чоловік намагався викрасти 6-річну дитину. Про це пише видання ZAXID.NET.

Мама з донькою саме заходили на територію , коли до них почав чіплятися незнайомий чоловік, він спробував вирвати дитину з маминих рук, але йому це не вдалося.

Чоловік втік, а мама першокласниці одразу викликала поліцію.

Цю інформацію підтвердили свідки події та адміністрація школи. У поліції розповіли, що їх викликали на місце, але цей випадок не коментують до з’ясування всіх обставин.

Вранці біля входу на територію школи до жінки, яка вела свою доньку на уроки, почав чіплятися підозрілий чоловік.

Як відомо виданню з власних джерел, це сталося коли мама з донькою заходили на територію школи. Спершу до них підійшов незнайомець, потім він почав чіплятися та виривати дитину з рук мами. Жінка не розгубилася, вона негайно викликала поліцію, а незнайомець втік.

Адміністрація школи підтвердила журналістам, що такий випадок був.

«Це було якраз перед уроками, перед входом на територію школи. Раніше ми цього чоловіка тут не бачили, можливо, він якийсь неадекватний», – розповів завуч школи №82 Тарас Качур, наголосивши, що раніше таких випадків ніколи не траплялося, а в школі є охорона.

Станом на 13:00 слідчі ще були на місці та опитували свідків. У прес-службі поліції відмовилися сказати чи вони вже затримали чоловіка, який намагався викрасти дитину.

Додамо, шо вчителі та адміністрація школи відтепер просять батьків особисто приводити та забирати дітей зі школи. Дівчинка, яку намагались викрасти, таки пішла на уроки, зі школи її забрав батько.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...