Опубліковано: 24.02.2021. Переглядів: 52


На Закарпатті виявили нові симптоми коронавірусу: мутація викликала діарею і глухоту

У Закарпатській області медики заявили про зміну перебігу коронавірусної інфекції і назвали нові її симптоми, які раніше не спостерігалися в пацієнтів із COVID-19. Йдеться саме про мутацію коронавірусу. Про це на брифінгу повідомив директор Департаменту охорони здоров’я обласної держадміністрації Анатолій Пшеничний, передає «Укрінформ».

«Медики говорять про мутацію вірусу, зокрема, називають нехарактерні симптоми – це блювота, діарея та глухота. Якщо раніше йшлося про втрату нюху та смаку, то зараз COVID-19 проявляється по-іншому. Раніше в одиниць фіксувалися такі прояви, як блювота, діарея, а зараз це стало відбуватися частіше», – сказав він.

За словами медиків, інфіковані коронавірусом пацієнти частіше стали скаржитися на порушення слуху, зокрема, приглухуватість.

Крім цього, заявив Пшеничний, пройшла не тільки мутація вірусу, а і його адаптація до лікування. Тому, зі слів медиків, нині в лікарнях багато важких пацієнтів. Також медики відзначають інший перебіг процесу хвороби, викликаної мутованим коронавірусом.

«Раніше до групи ризику відносили людей 60+, то зараз статистика коронавірусу омолодилася. До групи ризику тепер входять люди із категорії після 55 років», – додав Пшеничний.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...