Опубліковано: 23.02.2021. Переглядів: 40


Якої погоди чекати влітку 2021 року — прогноз синоптиків

В Україні на погоду матиме вплив клімат у тропічних широтах на півдні Тихого океану. Цьогоріч це спричинятиме сильні дощові циклони, бурі та грози, повідомила завідувачка відділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ГСЧС і НАНУ Віра Балабух.

Фахівчиня каже, що на погоду влітку 2021-го впливатиме так звана Ла-Нінья — кліматичне явище в південній частині Тихого океану, під час якого холодна вода з морських глибин піднімається, через що холоднішає. Це означає, що рік буде не такий сухий та спекотний, як попередній.

«Ла-Нінья підсилює циклонічну діяльність не тільки в Тихому океані, а й в Атлантиці. Це означає, що циклони, які неминуче проходитимуть із заходу і південного заходу через територію України, виявляться більш потужними, ніж торік. А циклони, як відомо, несуть опади — дощі, град, і нерідко супроводжуються бурями і грозами», — сказала Віра Балабух.

Вона прогнозує, що червень цьогоріч буде теплий. На початку можливі часті дощі і спека, але до середини місяця встановиться комфортна погода без опадів. Дощі будуть наприкінці червня. У липні спека посилиться, часті дощі з грозами, а всередині місяця спека досягне піку. Такою ж спекотною і посушливою буде перша половина серпня, у другій половині і до кінця місяця очікується послаблення спеки й похолодання.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...