Опубліковано: 20.02.2021. Переглядів: 77


Понад 30 тисяч учнів Закарпаття навчаються дистанційно через поширення COVID-19 (ВІДЕО)

У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на ГРВІ та COVID-19 вже 128 шкіл в області перевели на дистанційне навчання. Про це розповів заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.

У п’ятій ужгородській школі на дистанційне навчання переводять окремі класи, у яких фіксують хворих на COVID-19.

Другокласниця Дарина Томаш каже, вчитися онлайн для неї складно: «Я не хочу, щоб був карантин: я помітила, що мені у школі легше вчитися. Я хочу у школі бачитися з друзями», — сказала дівчинка.

В цьому класі навчається 29 учнів, з них відсутні троє, каже вчителька Олена Бойчук.

«Це не пов’язано з коронавірусом: вони відсутні за сімейними обставинами. Саме випадків коронавірусу в нас не спостерігалося за цей весь час. Не було такого, щоб наш клас відправляли на самоізоляцію», — сказала вчителька.

Станом на 19 лютого у цій школі на дистанційне навчання переведені три класи, каже заступник директора Іштван Баньоі: це два класи молодшої школи, і один клас у старшій школі. Там захворіли і діти, і батьки.

«Для того, щоб не було поширення в школі, ми прийняли рішення, що вони йдуть на самоізоляцію і вчителі з ними працюють дистанційно, — сказав Іштван Баньоі. — Два класи вже вийшло, вони вже були на самоізоляції, бо там були учні хворі на коронавірус. Були хворі й вчителі, але зараз хворих вчителів, у нас не має».

Чотири класи на дистанційному навчанні і в 20 ужгородській школі, каже директор закладу Мар’ян Комарницький.

«У зв’язку з тим, що вчитель контактував з учнями під час проведення уроків, ми їх відправили на самоізоляцію на 14 днів. Зараз вони знаходяться згідно з наказом керівництва школи на дистанційній формі навчання», — сказав директор.

Тим часом в області учні 128 шкіл вже навчаються дистанційно, а це понад 30 тисяч дітей.

«Основні райони, де закриті школи – це Рахівський, Берегівський, Хустський, а також Ужгородський, — сказав заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк. — Одна з основних причин закриття шкіл – це інфікування вчителів та обслуговуючого персоналу на COVID-19. Захворювання передається через дітей, коли хворі батьки на COVID-19 відпускали учнів до школи, і внаслідок цього в нас відбуваються спалахи коронавірусу і ми змушені закривати навчальні заклади».

Нагадаємо, за новим санітарним регламентом, який почав діяти з 1 січня, управління освіти або школи самі можуть вирішувати, коли відправляти заклади на дистанційне навчання.

Суспільне Закарпаття


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...