Опубліковано: 15.02.2021. Переглядів: 66


Закарпатець намагався перетнути українсько-угорський кордон за паспортом з підробленими печатками консульства України у Чехії

Учора прикордонники Чопського загону виявили в паспорті громадянина України підроблені печатки консульської установи Посольства України у Чехії.

45-річний закарпатець виїжджав через пункт пропуску «Тиса». У ході перевірки його паспортного документа інспектор прикордонного контролю звернув увагу на відмітки, начебто проставлені Посольством України у Чеській Республіці.

Під час поглибленого вивчення документа правоохоронці з’ясували, що відмітки про прийняття на консульський облік та про постійне проживання у Чехії підроблено. Про це свідчили відмінності штампів та печаток від оригіналу.

За фактом виявлення ознак правопорушення, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», прикордонники проінформували співробітників Національної поліції. Паспортний документ вилучили встановленим порядком для проведення експертизи. Чоловікові довелося повернутися на територію України, інформує пресслужба Чопського прикордонного загону.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...