Опубліковано: 15.02.2021. Переглядів: 76


Лікар продав дитину, батьки якої не оплатили пологи

Лікар акушер-гінеколог одного з пологових будинків Пакистану продав новонароджену дитину, яка з’явилася на світ завдяки йому ж.

Сталося це в містечку Туламба, що в провінції Пенджаб, пише ARY News. За даними поліції, кілька днів тому жінка народила хлопчика в приватній лікарні. Але ціна на пологи виявилася непідйомною для молодої пари – чоловік з дружиною не змогли оплатити медичні рахунки.

Як тільки подружжя сказало, що не має грошей, щоб заплатити за пологи, лікар, який їх приймав, запропонував продати новонародженого для оплати його послуг. Батьки, ясна річ, відмовилися від такої пропозиції. Але лікар силою відібрав хлопчика в пари, а самих батьків охоронці вивели на вулицю. Уже за кілька годин знайшов покупця на дитину – чоловіка, на ім’я Фейсал.

Пара одразу звернулася в поліцію і написала заяву на лікаря.

«Прийнявши оперативні заходи у зв’язку з цим повідомленням. Поліція провела рейд в лікарні та затримала лікаря. За словами джерел, адміністрація лікарні чинила тиск на пару, щоб ті не звернулися до суду», — пише видання.

Цей інцидент обурив користувачів мережі з усього світу. Одні пишуть, що «цей лікар — тварина, і його слід ізолювати, бажано в зоопарку, оскільки він являє небезпеку для суспільства».

А інші небайдужі люди пропонують зібрати гроші для бідних батьків на GoFundMe, щоб «з цього моменту в дитини було краще життя».


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...