Опубліковано: 12.02.2021. Переглядів: 65


За комуналку в лютому доведеться заплатити більше: як збільшаться суми в платіжках

Українці через похолодання в січні використовували приблизно на 10% більше Гкал тепла, ніж у грудні, що внесе корективи на ціни у платіжках. На ці 10% збільшаться і суми. Опалення одного квадрата обійдеться в 33 грн.

Варто відзначити, що тариф на тепло підвищувати не будуть.

Про це повідомляється в матеріалі OBOZREVATEL. Платіжки за газ повинні були вирости на 30%. Однак Офісу президента вдалося домовитися із постачальниками та вони заднім числом знизили тарифи до «не більше 6,99 гривень за куб».

Координатор житлово-комунальних і енергетичних програм Громадської мережі «Опора» Тетяна Бойко розповіла, що рішення знизити ціни заднім числом – небезпечний хід для ринкового механізму. «Незрозуміло, які преференції отримає група гравців ринку, яка пішла на ці домовленості, адже це – начебто добровільна робота в збиток. Це – сигнал, що правила поставки можна порушувати – і за це нічого не буде, якщо можна знижувати ціну, якщо хочеш, то чому не можна підвищувати в потрібний момент?», – говорить Бойко.

Всім, хто використовує від 100 кВт/год, доведеться заплатити на 78 гривень більше за електроенергію. На цю суму збільшили вартість колись пільгових перших 100 кВт/год. Відзначимо, що пільгу на опалення (90 копійок за 3000 кВт/год) скасували. Тепер ті, хто опалює будинки струмом, повинні будуть платити за повною ціною – 1,68 грн за кВт/год. Їх витрати на комунальні послуги можуть зрости на 2-4 тисячі грн.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...