Опубліковано: 08.02.2021. Переглядів: 68


Закарпатські рятувальники отримали пожежно-рятувальний автомобіль та обладнання від польських колег (+ФОТО)

Сьогодні на території Аварійно-рятувального загону спеціального призначення відбулось урочисте вручення пожежно-рятувального автомобіля на базі «Mercedes-benz» та обладнання для вогнеборців. Ключі від авто начальнику Управління ДСНС України у Закарпатській області Мирославу Щербею вручила Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч, котра завітала до рятувальників Закарпаття, щоб засвідчити свою повагу фахівцям героїчної професії.

Захід що відбувся, є завершальним у впроваджені спільного проєкту фундації iHELP Institute та Служби порятунку Закарпаття «Удосконалення можливостей оперативно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС України у Закарпатській області» та реалізовується у рамках програми «Польська допомога з розвитку» за підтримки та фінансування МЗС Польщі. У межах цього проєкту рятувальники не лише покращили матеріально-технічну базу, а й пройшли ряд навчань та тренінгів завдяки яким підвищили свої знання й вміння до європейських стандартів.

«Сьогоднішня зустріч є дуже важливою для оперативно-рятувальної служби Закарпаття. І хоча цей проєкт завершився, однак, сподіваюсь, що наші давні й дружні відносини будуть тривати та розвиватися й надалі», — зауважив Мирослав Щербей.

Для довідки: пожежно-рятувальний автомобіль на базі шасі «Mercedes-benz» може перевозити до 3 тон води. Він укомплектований усім необхідним для роботи пожежно-рятувального підрозділу: рукава різних діаметрів, комбіновані пожежні стволи, дихальні апарати, бензопили, тепловізор, плаваюча мотопомпа, пожежні колонки тощо. Також бійці ДСНС отримали спецодяг, взуття, панорамні маски, пожежні каски, рукавиці та інший реманент.

У ДСНС України у Закарпатській області


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...