Опубліковано: 07.02.2021. Переглядів: 70


Всі навчальні заклади Хустської ОТГ у повному обсязі відновлять роботу не пізніше 22 лютого

Лише у 3 із 15 населених пунктах Хустської ОТГ діти повернулися в дитсадки після карантину. Інші ж роботу так і не відновили.

Справа в тому, що комунальні установи сільської місцевості перейшли в управління міської ради і тендерні договори, які укладалися раніше стали недійсними, відтак постачання продуктів у школи та ДНЗ було припинено.

Як стало відомо, дитсадки, яким вдалося відновити роботу, серед таких і Боронявський дошкільний навчальний заклад, годують дітей запасами харчів. Переконують: ні на чому економити не доводиться, забезпечені всім необхідним у достатній кількості.

Пані Тетяна додає, на відновленні роботи садочку наполягали батьки вихованців. Тож набір щоденно-необхідних продуктів вони взялися забезпечувати власним коштом.

Староста Боронявського старостинського округу розповідає: функціонування садочку у селі було призупинене на 1 місяць, і це був дуже складний час для батьків. Деякі з них відправляли малечу у приватні заклади у Хуст, однак це — досить дорого та складно. Що стосується школярів, то тут ситуація гірша, каже п. Богдан. Навчальний заклад резерву харчів не має, а нові поки не постачають.

У Хустській міській раді пояснюють: у ході реформи децентралізації навчальні заклади комунальної власності районної ради перейшли у власність Хустської об’єднаної територіальної громади, тож тепер доведеться укладати нові тендерні угоди для забезпечення цих установ продуктами харчування. Останню тендерну угоду щодо цього питання повинні підписати 12 лютого. Тож всі навчальні заклади Хустської ОТГ в у повному обсязі відновлять роботу не пізніше 22 лютого, — повідомляє ТРК «Мукачево».


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...