Опубліковано: 02.02.2021. Переглядів: 80


Сказали матері, що це «порча»: сестри-шахрайки по фото лікували тяжкохвору дитину

На Херсонщині двоє сестер створили у соцмережах сторінку по наданню платних послуг зі зняття порчі та діагностиці захворювань. Вони обіцяли клієнтам лише по фото вилікувати хвороби онлайн, зняти порчу, налагодити родинні стосунки та багато іншого.

Шахрайки діяли виключно онлайн, особисто з клієнтами не зустрічалися, спілкувалися лише у переписці.

Один сеанс зняття порчі коштував від 1800 гривень. Після надсилання фото хворого та переказу грошей за послуги, зловмисниці блокували клієнтів, повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області.

«Останньою жертвою шахрайок стала жінка, у якої тяжко хворіє дитина. Для матері це була остання надія на порятунок. Вона надіслала «цілителькам» для діагностики фото малолітнього сина. Ті пояснили, що на дитині сильна порча, буде важко вилікувати, але це можливо. За один сеанс своїх послуг шахрайки зажадали 4300 гривень, які жінка переказала на їх рахунок. Після цього зловмисниці заблокували усі повідомлення від клієнтки. Гроші їй ніхто не повернув. Потерпіла звернулася в поліцію», — сказано в повідомленні.

Шахрайками виявилися дві сестри віком 24 та 27 років зі Скадовського району. Під час проведення обшуків за місцями їх проживання, поліцейські вилучили мобільні телефони, сім картки та банківські картки.

Жінки пояснили, що самі виховують дітей і їм потрібні були гроші на їх утримання. Нині поліція встановлює остаточну кількість потерпілих від злочинної діяльності сестер.
Сестрам-шахрайкам загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...