Опубліковано: 02.02.2021. Переглядів: 73


Побиття уродженця Закарпаття в Парижі: з Юрієм працюють пластичні хірурги, до справи долучилася влада

Український 15-річний підліток Юрій, якого жорстоко побили в Парижі, вже прийшов до тями і згадав, як на нього напала група хлопців. Мама хлопчика збирається за допомогою адвоката розбиратися з французьким виданням, яке опублікувало неправдиву інформацію про нібито причетність її сина до однієї з молодіжних банд. Захищати інтереси сім’ї також зголосилися представники місцевої влади.

Про це OBOZREVATEL розповіла тітка хлопчика Ірен. «Моя сестра написала електронного листа в цю газету, яка опублікувала інформацію, що Юра нібито брав участь у якихось бійках. Звідти відповіли, що «мадам, ви нас неправильно зрозуміли». Але Наталя їм сказала, що хоч і говорить з акцентом, але французьку мову прекрасно знає. Тому вона разом з адвокатом домагатиметься спростування неправдивої інформації», – каже Ірен.

Також родичка каже, що Юрій уже почувається набагато краще. Він розмовляє і пам’ятає, як на нього напала банда.

«Мама у Юри запитала, чи було таке, що він десь брав участь, бився. Племінник навіть розплакався і сказав, що він навіть їхню собаку Боббі ніколи в житті не образить. Поки лікарі не дозволяють його активно допитувати, щоб не нашкодити одужанню», – говорить Ірен.

У Юрія серйозно пошкоджені очі, але зір не постраждав. Зараз із ним працюють пластичні хірурги.

«Вони зняли шви, але постійно приходять і щось поправляють, щоб потім хлопчик не відчував комплексів, мав добрий вигляд. Ще в Юри сильно переламана права рука, якою він намагався захистити голову від ударів. Там переломи від кінчиків пальців до плеча. Ще не зажив ніс, він теж зламаний», – каже родичка.

Ця історія наробила стільки шуму у Франції, що захищати Юрія зголосився голова 16-го округу Парижа, адвокат Френсіс Шпінер. Він повідомив у своєму Twitter, що буде громадським представником українського підлітка і його мами Наталі.

У Парижі вже затримано 11 осіб, які брали участь у жорстоком нападі, п’ятьох із них відправили під прокурорський нагляд з електронними браслетами. Решту взяли під варту.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...