Опубліковано: 25.01.2021. Переглядів: 89


Суд визнав протиправною бездіяльність головного слідчого Закарпаття Віктора Лугового (ВІДЕО)

Сьогодні Ужгородський міськрайонний суд задовільнив скаргу Віталія Грегора на  бездіяльність начальника Слідчого Управління Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Віктора Лугового та зобов’язав внести відповідні відомості в ЄРДР з його заяви про черговий «дерибан» землі громади на вул. Боб’яка,18 в Ужгороді.

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор, опублікувавши відповідну ухвалу суду.

Відтак суд визнав протиправною бездіяльність головного слідчого Закарпаття В. Лугового та зобов’язав внести відповідні відомості до ЄРДР, що передбачає невідкладний початок досудового розслідування, як цього вимагає закон.

«Слід зазначити, що поліція засідання суду проігнорувало і не з’явилась другий раз поспіль. Така поведінка може свідчити лише про свавільне відношення керівництва поліції до своїх службових обов’язків та кругову поруку. Адже йде мова про основоположні та елементарні вимоги, які законодавець прописав в ст. 214 КПК України. А саме, слідчий чи прокурор зобов’язані вносити заяви про злочин потягом 24 годин, а моя ж не внесена вже майже 2 місяці. Тому буду ініціювати перед центральним керівництвом Нацполіції та МВС також службову перевірку» — інформує В. Грегор.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...