Опубліковано: 16.01.2021. Переглядів: 89


У зарічанських теплицях на Закарпатті вже зеленіє розсада капусти (ВІДЕО)

Попри те, що за вікном сніг та морози, у жителів села Заріччя роботи вистачає навіть у зимову пору. Як відомо, основне джерело доходу місцевих – вирощування ранньої городини. Тож зараз у теплицях вже підростає розсада капусти.

У той час, коли надворі сніг та морози, у зарічанських теплицях вже зеленіє розсада. Першою, як правило, місцеві сіють капусту, адже цей овоч навесні користується найбільшим попитом.

Робота в теплицях починається вже восени. Спочатку готують грунт, згодом його засівають, потім розсаду, що підросла, пікерують і нарешті висаджують у відкритий грунт. Щоб розсада не замерзла, у теплицях потрібно постійно підтримувати відповідну температуру. Тож фермери встановлюють тут твердопаливні котли.

Загалом, вирощування ранньої городини – справа доволі затрана, кажуть місцеві. Якщо колись овочевий бізнес приносив непогані гроші – то вже в останні кілька років прибутки впали в  рази. Найскладніше питання для фермерів – знайти ринки збуту. Колись місцеві їхали продавати свою продукцію в інші області та навіть в Білорусь чи  країни Балтії. Однак, минулого сезону їх врятувало те, що оптовики самі почали приїжджати за товаром.

Хоч і капусту тут і вважають головною годувальницею, згодом земля теж не пустує. Наразі  овочівництво допомагає місцевим триматися на плаву. Зараз люди розразовують лише на прихильність погоди, щоб зібрати гарний врожай та сподіваються, що буде можливість його продати.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...