Опубліковано: 12.01.2021. Переглядів: 68


Убивство 2 дітей на Закарпатті: рідні розповіли шокуючі подробиці

35-річна жінка, 9-річну доньку й 2-річного сина якої забив 30-річний співмешканець, залишається у Тячівській райлікарні на Закарпатті.

Її стан нормалізувався. Жінку перевели з реанімаційного до травматологічного відділення. Вона при свідомості. Й не була вагітною, за словами лікарів. Про смерть дітей жінка досі не знає. Поруч із нею зараз у лікарні колишній чоловік, батько загиблого сина. Та чоловік сестри, пише tyachiv.com.ua.

Зазначається, що жінка зі співмешканцем на ім’я Василь познайомилася навесні торік в Кам’янці-Подільському на Хмельниччині, де останній працював на будівництві. Він поводився адекватно, не викликав жодних підозр. Перед новим роком поїхав у Чехію на заробітки. Повернувшись, запросив жінку до Буштина, щоб познайомити з батьками. Вона погодилася і 28 грудня приїхала разом із дітьми. Розповідала рідним, що готуються до свят.

Чоловік сестри каже: спілкувалися з родичкою телефоном 5 січня, вона вітала його з днем народження. Пізніше дізнались, що Василь посварився з батьками, а тому гостя з дітьми була змушена переселитися до готелю, де все і сталося.

Колишній чоловік каже, що з дружиною розійшлися близько року тому. Рідні сподіваються, що вбивця понесе справедливе і суворе покарання.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...