Опубліковано: 28.11.2020. Переглядів: 90


Українцям перерахували тарифи на газ: ціни різко відрізняються

В Україні постачальники газу опублікували свої тарифи на грудень. Уже кілька місяців вартість блакитного палива не регулюється урядом, кожна компанія сама визначає, за якою ціною вона може продавати.

При цьому різниця в тарифах становить до 3 грн за кубометр, — пише видання obozrevatel.com.

Згідно з аналізом «Газправда», найнижчу ціну (5,95 грн за куб) встановила компанія Megawatt. Це на 27 коп менше, ніж в листопаді. «ВКФ» Теплострой » в порівнянні з попереднім місяцем знизила вартість кубометра газу на 40 коп. Її груднева пропозицію – 6,25 грн за кубометр.

«Нафтогаз України» в грудні, як і в листопаді, продає газ за 6,33 грн за кубометр в місячному тариф і 6,45 грн за кубометр – в річному. До рівня 6,33 грн за кубометр в грудні ціну знизило ТОВ «Газ АП».

А ось компанія Paliv Energy, яка в листопаді пропонувала газ по 6 грн за кубометр, підвищила ціну до 6,35 грн за кубометр. ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» YASNO в грудні пропонує паливо по 6,49 грн за кубометр, як і в листопаді.

Одні з найвищих цін в грудні – у ряду регіональних газзбитов, афілійованих з облгазами, які постачають газ більшості споживачів у відповідних регіонах. Їх пропозиції коливаються від 8,81 до 8,96 грн за кубометр. Зокрема по 8,96 грн газ продає ТОВ «Запорож газзбут».

Як повідомляли раніше, у «Нафтогазі» заявили, що судитимуться з постачальниками через борги за газ, що постачався населенню на умовах ПСО (за цінами, які нижчі, ніж для підприємств). Вони досягли 24 млрд грн.

Кабінет міністрів у середині серпня дозволив вимикати газ. Якщо раніше компанії були зобов’язані постачати газ усім побутовим споживачам і релігійним організаціям на своїй ліцензійній території, то нині цю умову вилучили.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...