Опубліковано: 23.11.2020. Переглядів: 121


Коли в Україні буде вакцина від Covid-19

Припускають, що для українців вакцини стануть доступними у травні-червні наступного року завдяки програмі COVAX. Про це пише «Економічна правда».

«Як повідомляє ВООЗ, вакцини найбільш ймовірно стануть доступними у травні-червні 2021 року. За програмою COVAX, гарантовано буде доставлена вакцина для 20% населення, а решту держава купуватиме самостійно», – зазначили в уряді.

Перший транш становитиме 1,2 млн доз. Загалом Україна отримає до 8 млн доз. Цього вистачить на щеплення 4 млн населення.

Передусім вакцина стане доступною для людей з групи ризику: медпрацівників, людей віком понад 65 років та з хронічними захворюваннями.

За інформацією МОЗ, уряд також веде перемовини з компаніями Moderna та Pfizer-BioNTech щодо поставок вакцини в Україну. Їх результати не можуть оголосити публічно за вимогами виробників.

Раніше повідомлялося, що для закупівлі вакцини в держбюджеті 2021 року передбачено 19,4 млрд грн. Ще €50 млн Україна спрямує з коштів на розвиток муніципальної інфраструктури Європейського інвестбанку.

Співрозмовник в уряді повідомив, що минулого тижня президент Володимир Зеленський провів переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель з приводу придбання препарату, одним з розробників якого є німецька компанія BioNTech.

Якщо заявлені для купівлі вакцини кошти виділять, то Україна зможе придбати близько 38 млн доз препарату від Pfizer-BioNTech. Цього вистачить для вакцинації 19 млн громадян.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...